Závody: 2019




datum
závod
klub
ORIS
new
14.9.2019
14. kolo VčP
VRL
49
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
new
14.9.2019
Manufaktura ČP, INOV-8 CUP - ŽA, WRE
VLI
41
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.9.2019
Manufaktura ČP, INOV-8 CUP - ŽA, ŽB-Morava, WRE - KT
TZL
100
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.9.2019
ŽB-Čechy východ, oblastní žebříček - KT
CHC
104
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.9.2019
Manufaktura ČP, INOV-8 CUP - ŽA, ŽB-Morava, WRE
TZL
106
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.9.2019
ŽB-Čechy východ, oblastní žebříček
CHC
117
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
1.9.2019
Cena východních Čech - E3
LPU
60
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
31.8.2019
Cena východních Čech - E2
LPU
55
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
31.8.2019
Veřejný závod - sprint (při CVC)
LPU
17
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.8.2019
Cena východních Čech - E1
LPU
54
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
18.8.2019
Rumcajsovy míle - E3
SJC
91
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
17.8.2019
Rumcajsovy míle - E1
SJC
89
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
17.8.2019
Rumcajsovy míle - E2
SJC
86
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
11.8.2019
Orienteering Adventure - E5
AOV
24
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
10.8.2019
Orienteering Adventure - E4
AOV
23
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
9.8.2019
Orienteering Adventure - E3
AOV
23
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.8.2019
Orienteering Adventure - E2
AOV
23
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.8.2019
Orienteering Adventure - E1
AOV
22
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.7.2019
Bohemia orienteering - E5
BOR
120
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
27.7.2019
Bohemia orienteering - E4
BOR
123
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.7.2019
Bohemia orienteering - E3
BOR
128
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.7.2019
Bohemia orienteering - E2
BOR
136
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
24.7.2019
Bohemia orienteering - E1
BOR
147
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
17.7.2019
Grand prix Silesia - E1
AOP
10
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
14.7.2019
H.S.H Vysočina cup - E3
CHT
96
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.7.2019
H.S.H Vysočina cup - E2
CHT
107
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
12.7.2019
H.S.H Vysočina cup - E1
CHT
100
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.6.2019
Cena střední Moravy - E3
KON
45
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
29.6.2019
Cena střední Moravy - E2
KON
58
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.6.2019
Cena střední Moravy - E1
KON
40
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
23.6.2019
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)
LTU
142
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
22.6.2019
Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
LTU
149
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
16.6.2019
ŽB-Čechy západ - klasika
MLA, DCH
88
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
16.6.2019
ŽB-Morava, ŽB-Čechy východ - KT
VBM, BBM
115
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
15.6.2019
ŽB-Čechy západ
MLA, DCH
89
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
15.6.2019
ŽB-Morava, ŽB-Čechy východ, oblastní žebříček - JM, klasika
VBM, BBM
101
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
11.6.2019
Mistrovství oblasti na klasické trati - JM, VY
OSN, PBM
52
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.6.2019
Mistrovství oblasti na klasické trati - VA
KSM
9
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.6.2019
11. kolo V4P
SHK
71
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.6.2019
Oblastní žebříček - HA, MSK
AOP
21
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.6.2019
Oblastní žebříček -ZČ
SKV
2
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
2.6.2019
Manufaktura ČP, INOV-8 CUP - ŽA, ŽB-Čechy západ, obl. žebříček - JE, WRE - KT
DKP, DOK
174
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
2.6.2019
ŽB-Čechy východ, oblastní žebříček - VY - KT
SJI
71
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
2.6.2019
ŽB-Morava, oblastní žebříček - HA - KT
PLU
57
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
1.6.2019
Manufaktura ČP, INOV-8 CUP - ŽA, ŽB-Čechy západ, obl. žebříček - JE, WRE - klasika
DKP, DOK
171
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
1.6.2019
ŽB-Čechy východ, oblastní žebříček - VY - klasika
SJI
57
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
1.6.2019
ŽB-Morava, oblastní žebříček - HA, JM - klasika
PLU
62
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.5.2019
Oblastní závod, ZČ - klasika
KRL
25
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
26.5.2019
oblastní žebříček - JE
STB, KAS
49
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
Mistrovství oblasti na krátké trati - VY
TTR
42
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
10. kolo VčP
JIL
78
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
9. kolo VčP
JIL
87
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
Mistrovství oblasti na klasické trati - P, StČ
RIC
81
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
Oblastní závod, ZČ - KT
KRL
25
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
Oblastní žebříček - HA
ZLH
9
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
25.5.2019
Oblastní žebříček - MSK
BFM
10
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
18.5.2019
Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
LPU
123
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
18.5.2019
oblastní žebříček - VA, MSK
KVS
39
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
15.5.2019
Přebor škol v orientačním běhu, kr. kolo - Zlínský kraj
TZL
1
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
12.5.2019
SAXBO 2019
CHA
70
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
8.5.2019
Mistrovství oblasti na krátké trati - P, StČ
VSP
56
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
4.5.2019
8. kolo VčP
VAM, KOR
128
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
4.5.2019
Oblastní závod, VY - KT
JHB
51
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
4.5.2019
Oblastní závod, VY - sprint
JHB
44
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
1.5.2019
7. kolo VčP
STH
69
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.4.2019
Mistrovství oblasti na klasické trati - JE
TJN
68
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.4.2019
Mistrovství oblasti ve sprintu, HA
KON
21
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.4.2019
Mistrovství oblasti ve sprintu, MSK
HAV
10
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.4.2019
Oblastní žebříček - JČ, VY
SJH
72
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
28.4.2019
Oblastní žebříček (Ašský štít, 56. roč.)
MAS
19
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
27.4.2019
6. kolo VčP - Mistrovství oblasti na krátké trati
KUO
136
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
27.4.2019
Mistrovství oblasti na krátké trati - JČ
VTA
38
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
27.4.2019
Oblastní žebříček (Aprílový závod)
MAS
19
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
21.4.2019
Velikonoce ve skalách/Prague Easter 2019 - E3
DKP
110
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
20.4.2019
Velikonoce ve skalách/Prague Easter 2019 - E2
DKP
102
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
19.4.2019
Velikonoce ve skalách/Prague Easter 2019 - E1
DKP
108
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
14.4.2019
INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
SHK
207
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.4.2019
Mistrovství oblasti ve sprintu - VY
CTB
48
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.4.2019
Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
SHK
72
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.4.2019
Oblastní žebříček - VA, KT
VIC
11
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.4.2019
Oblastní žebříček - VA, sprint
VIC
16
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.4.2019
Oblastní žebříček - VY
CBT
46
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.4.2019
oblastní žebříček - JE, KT
BOR
67
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.4.2019
oblastní žebříček - JE, sprint
BOR
53
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.4.2019
oblastní žebříček - P, StČ
EKP
61
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
7.4.2019
oblastní žebříček - ZČ, klasika
VPM
39
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
oblastní žebříček - ZČ, KT
VPM
28
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
AOV
71
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
3. kolo VčP
SJC
135
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
4. kolo VčP, Mistrovství oblasti ve sprintu
HOR
123
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
CEYOC - long
AOV
6
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
Oblastní závod - JE
LDC
47
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
Oblastní závod - VY
CHT
44
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
6.4.2019
Oblastní závod - VY (kategorie H21C)
CHT
4
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
6.4.2019
oblastní žebříček - P, StČ
KAM
49
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
5.4.2019
CEYOC - sprint
AOV
7
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
5.4.2019
Veřejný sprint CEYOC
AOV, LOV
2
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
31.3.2019
Oblastní zavod - P, StČ
SLA
71
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
31.3.2019
Veřejný závod - sprint
JPV
14
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.3.2019
2. kolo VčP
SRK
147
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.3.2019
Mistrovství oblasti na krátké trati - VA
TZL
30
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.3.2019
Mistrovství oblasti v nocnim OB - P, StČ
SLA
17
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.3.2019
oblastní žebříček - HA - KT
JPV
25
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
30.3.2019
oblastní žebříček - VA
OTK
17
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
24.3.2019
oblastní žebříček - JE, P, StČ
ROU
101
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
24.3.2019
Oblastní žebříček (Jarní pohár)
PHK
228
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
22.3.2019
Veřejný závod (Jarní pohár) - noční
PHK
23
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
16.3.2019
Veřejný závod (Jarní skály)
TUV
81 z 865(9%)
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
13.1.2019
LOB - Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať
OSN
16 z 423(4%)
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS
12.1.2019
LOB - Mistrovství ČR ve sprintu
OSN
13 z 423(3%)
Zakresli postupy
Postupy již zakreslili:
SplitAlyzer
ORIS